گروه بانوان تلگرام

گروه بانوان تلگرام

 

چگونه عضو گروه بانوان تلگرام شویم؟ برای پیوستن به گروه تلگرام خانم ها که در آن خرید و فروش محصولات خود را انجام دهیم چیکار کنیم؟

تلگرام با افزایش تعداد کاربران خود در ایران به 40 میلیون نفر حالا به اولین وسیله ارتباطی در گوشی ها تبدیل شده است که تقریبا هرکسی گوشی هوشمند داره تلگرام هم داره و به نوعی در این مسنجر فعالیت میکند. بانوان محترم ایران زمین میتوانند با عضویت در این پیامرسان وارد گروه های بانوان بسیار مفیدی شوند و با دیگر خانم ها به بحث و گفتگو بپردازند.

در گروه های مخصوص خانم ها که همه ی اعضا خانم هستند کاربر احساس امنیت بیشتری میکنه و دیگه کسی هم مزاحمتی براش ایجاد نمیکنه و با خیال راحت میتونه در این نوع گروهها فعالیت کنه و به تبادل اطلاعات با دیگر خانم ها بپردازد.

هرگونه مزاحمت و رعایت نکردن مسایل اخلاقی و تبلیغات غیر اخلاقی در این گپ برخورد خواهد شد و علاوه بر ریمو کردن فرد خاطی اسپم هم خواهد شد.

ما برای راحتی اعضا یک تبادل خانم ها درست کردیم که هرکی گروهی داره در اون به اشتراک بگذاره تا دیگران بتوانند از آن استفاده کنند یا باعث افزایش بازدید شود. از فرستادن رگباری (پشت سرهم) پیام جدا خودداری کنید چرا که اگر ریمو بشید دیگر راه بازگشتی نخواهید شد. یک بات 24 ساعته مواظب گپ است و با مسایل غیراخلاقی و افراد اسپم کننده برخورد میکند

 

نمونه گروههای بانوان که میتوانید عضو شوید :

گروه آشپزی ، گروه چت بانوان ، گروه شیرینی پزی ، گروه بافتنی ،گروه قلاب بافی ، گروه خیاطی ، گروه مد و آرایش ، گروه آرایشی ، گروه هنری ، گروه خانه داری ، گروه پزشکی زنان ، گروه تلگرام خانمهای متاهل ، گروه روانشناسی ، گروه بانوان ماه بانو ، گروه زیبایی تلگرام ، گروه تبادل لینک بانوان و …

 

 

برای عضویت در گروه بانوان تلگرام روز لینک زیر کلیک کنید

 

ورود به گروه تبادل لینک بانوان

 

 

 

اگر میخواهید به صورت انبوه در 100 تا 200 گروه بانوان عضو شوید به لینک زیر مراجعه کنید

عضویت در سوپرگروه های بانوان

 

 

گروه بانوان تلگرام
3.8 (75.56%) 18 votes