آموزش گرفتن تیک آبی در تلگرام (پروفایل تایید شده)

گرفتن تیک آبی در تلگرام

تیک آبی برای کانال‌ها، اشخاص و ربات‌های تلگرامی چیست؟ گرفتن تیک آبی در تلگرام چگونه است و به چه روشی میتوان برای کسب و کار خود تیک آبی تلگرام بگیریم. آیا دریافت تیک آبی برای من امکانپذیر است؟

تیک آبی در تلگرام چیست

تیک آبی در تلگرام به این معنی است که کانال یا ربات موردنظر فیک نبوده و به همان شخص یا شرکت تعلق دارد. این موضوع توسط تلگرام تأیید شده و به این ترتیب میتوانید از بابت اصلی بودن صفحه خیالتان راحت باشد. تیک آبی در تلگرام را معمولا در صفحه افراد معروف مثل سیاستمداران، شرکت ها و برندهای خاص میتوانید ببینید.

چگونه برای گرفتن تیک آبی در تلگرام اقدام کنیم

روش گرفتن تیک آبی پروفایل تایید شده در تلگرام دارای شرایط خاصی است، تاکنون فقط ربات‌ها، کانال‌ها و اشخاصی که مربوط به خود تلگرام بودند، تیک آبی داشتند اما از این به بعد شما هم می‌توانید تیک آبی داشته باشید! برای این کار لازم است در دو تا از شبکه‌ های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام یا توییتر، آیدی شبیه (نه لزوما مطابق) آیدی تلگرام خود داشته باشید و در یکی از آن سه شبکه تیک آبی گرفته باشید.

برای مثال (کسانی که تیک آبی گرفته‌اند) همانند شبکه Gala هست که تیک آبی دارد، همچنین در ادامه چند نمونه برای شما آورده ایم که مشاهده کنید.

کانال نخست‌وزیر کرالا @cmokerala
کانال خبرگزاری ازبکی کان @kunuzofficial
ربات @LiqpayUaBot
ربات @TranzzoBot

تیکهای آبی آبی رنگ عاملی است که میتوانند به کاربران اطمینان بدهند این حسابی که در حال تعامل با آن هستند اکانت یا کانال تایید شده یک شخص معروف یا یک برند جهانی است. امروزه برای کانال هایی که دنبال‌ کنندگان زیادی دارند و یا پیج فیک زیادی دارند راهی فراهم شده که اشخاص با دریافت نشان آبی رنگ پیج اصلی خود را مشخص کنند.

اگر شما یک برند یا شخص مشهور و معروفی نیستید احتمالا نمیتوانید تیک آبی را دریافت کنید. دریافت تیک آبی در تلگرام سختتر از اینستاگرام هست.

ما را در تلگرام دنبال کنید

دیدگاه ها

avatar
1500