چگونه کانال خود را اسپانسر پروکسی کنیم Proxy sponsor

اسپانسر پروکسی

چگونه اسپانسر پروکسی تلگرام شویم، کسانی که از پروکسی استفاده میکنند ممکن است در بالای صفحه با یک کانال اسپانسر پروکسی مواجه شوند که با عبارت Proxy sponsor مشخص است، این چنل میتواند کانال سازنده پروکسی باشد یا اینکه یک تبلیغات پروکسی باشد. این چنل به هیچ وجه قابل پاک شدن در گوشی کاربران نیست و تا زمانی که به اون پروکسی وصل هستند این اسپانسر به نمایش درمیاد. تبلیغ کانال با پروکسی به سازنده اون کمک میکنه که کسب درامد کند و هزینه های سرور خود را پرداخت کند.

البته نمایش دادن این چنل اسپانسری دلیل نمیشه که شما در اون عضو هستید و برای عضویت باید join را بزنید وگرنه خودش نمیتونه شما را عضو کند. فعال کردن پروکسی در تلگرام مزیت بسیاری نسبت به فیلترشکن داره و اونم کاهش مصرف حجم اینترنت است.

اگر یک پروکسی ایجاد کردید برای تنظیم کانال اسپانسری ابتدا باید با اکانت تلگرام خود به ربات MTProxybot وارد شوید. همانطور که دیدید این بات با تیک آبی نمایش داده شده است و یعنی قابل اعتماد است.

اضافه کردن کانال اسپاسنر به پروکسی تلگرام

ابتدا وارد ربات MTProxybot@ شوید و در منوی ربات دستور newproxy را انتخاب کنید.

چگونه کانال خود را اسپانسر پروکسی کنیم

اطلاعات سرور و پورت را همانطور که از شما خواسته شده ارسال و ثبت کنید. بصورت زیر همانند تصویر قرار دهید. سپس کد ۳۲ رقمی سکرت پروکسی خود را قرار دهید.

خرید اسپانسر پروکسی

پس از ارسال کد سکرت حال پروکسی در اکانت شما ثبت شده است.

از بخش myproxy سرور موردنظر را انتخاب کنید و بر روی Set promption بزنید. حالا لینک کانال خود را وارد کنید یا به صورت آیدی بفرستید و در پایان دستور زیر را ویرایش و آن را در سرور اجرا کنید

در دستور زیر بجای <secret> سکرت تولیدی را قرار دهید و بجای <proxy tag> کد تولیدی ربات را قرار دهید و بجای port هم پورت سرور خود را قرار دهید و بجای عدد ۰۰ تعداد نفراتی که همزمان بتوانند به این پروکسی وصل شوند را انتخاب کنید

mtproto-proxy -u nobody -p 8888 -H 443 -S -P –aes-pwd proxy-secret proxy-multi.conf -M 00/.

خب کار تمومه و مدتی صبر کنید تا اسپانسر شما به نمایش دربیاد. در صورت هرگونه مشکلی میتوانید در قسمت نظرات سوال خود را درج کنید تا به آن پاسخ دهیم

تبلیغ کانال بصورت اسپانسری پروکسی

اگر پروکسی ندارید و مایلید برای تبلیغ کانال خود بصورت اسپانسری وارد عمل شوید میتوانید با ما تماس بگیرید. ما میتوانیم چنل شما را در اسپانسر پروکسی خود قرار دهیم تا برای افراد متصل به آن نمایش داده شود. شاید یک اسپانسر در هزاران گوشی فعال باشد و با توجه به اینکه غیرقابل چشم پوشی است یکی از بهترین روش های تبلیغات میباشد.

ما را در تلگرام دنبال کنید

5
دیدگاه ها

avatar
1500
4 همه نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
محمد
مهمان
محمد

سلام چطور میتونم ارتباط بگیرم. من میخام کانالمو تبلیغ کنم. لطفا راهنمایی کنید

الی
مهمان
الی

سلام خب باید به کی پیام بدیم

Reza
مهمان
Reza

واسه تبلیغ اسپانسر باید به کی زنگ بزنم؟

علی
مهمان
علی

جهت تبلیغات در اسپانسر مزاحمتون شدم باید با چه کسی تماس بگیرم

اسپانسر پروکسی
مهمان
اسپانسر پروکسی

اسپانسر میخوای