چگونه کانال های مسدود شده تلگرام را باز کنیم

کانال مسدود شده تلگرام را باز کنیم

چگونه کانال های مسدود شده تلگرام را باز کنیم و آن را رفع فیلتر کنیم، حتما شده میخوایین وارد کانال خاصی بشید و با پیغام “به علت انتشار محتوای غیر اخلاقی این کانال مسدود شد” مواجه شدید این یعنی اون کانال قابل مشاهده نیست. چگونه کانالهای مسدود شده تلگرام را باز کنیم، برای رفع مسدودی کانال تلگرام و وارد شدن به کانال های فیلتر شده تلگرام اموزشی در نظر گرفتیم که مشکل شما را حل کند.

چگونه کانال های مسدود شده تلگرام را باز کنیم

محتوای فیلتر شده با عبارتThis channel needs to be displayed because it was used to spread pornographic content نمایش داده میشود. طبق قوانین تلگرام کانال هایی که کپی رایت را رعایت نکرده اند یا محتوای غیراخلاقی میزارند مسدود میشوند، اما در بحث محتوای ۱۸+ فقط برای ایرانیان فیلتر است و شما یک راه دارید که اون هم مشاهده اون چنل با شماره مجازی است. چنل های مسدود شده محتوای غیراحلاقی در شماره های مجازی باز است. میتوانید شماره مجازی لتونی بسازید و محتوای فیلتر شده را مشاهده کنید.

رفع فیلتر کانال تلگرام

اگر کانال شما با حجوم اسپمرها مسدود شده است، یا محتوای غیر اخلاقی در اون مشاهده کردید همه را پاکسازی کنید، هرگونه محتوای جنسی و خشونت امیز و … که باعث فیلتر شدن گفتگوی شما شده را از بین ببرید.

مطمن شدید که محتوای غیرمجاز در گفتگوی شما نیست وارد AbuseNotifications شوید، این اکانت یک اپراتور رسمی شرکت تلگرام است و شما میتوانید درخواست رفع مسدودی کانال خود را ارائه دهید.

ربات Abuse Notifications

برای اینکار دستور زیر را ارسال کنید، بجای عدد ۱۳۸۳۵۲۰۶۱۳ باید آیدی عددی کانال یا گروه خود را وارد کنید. اگر موفقیت آمیز بود Group unblocked successfully از طرف این اکانت برای شما ارسال میشود

unblock_group1383520613/

برای بدست آوردن آیدی عددی کانال یا گروه باید ربات get_id_bot را موقتا مدیر کانال یا گروه قرار دهید و سپس در گروه خود عبارت my_id/ را تایپ کنید. پس از ان یک بات یک پیام میدهد که شامل آیدی عددی اون گفتگو میباشد.

چیکار کنم کانالم فیلتر نشه

شما نباید محتوایی در چنل خود قرار دهید که خلاف قوانین باشد، همچنین باید طوری فعالیت کنید که ممبرهای چنلتون محتوا را ریپورت نکنند زیرا پس از مدتی که گزارشات زیاد بشه ممکنه که دسترسی به چنلتون مسدود بشه و با دردسرهایی مواجه شوید.

2
دیدگاه

avatar
1 همه نظرات
1 پاسخ ها
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
2 نظر نویسندگان
تیم خدمات تلگرامناهید وحید نوشتن نظرات اخیر
ناهید وحید
مهمان
ناهید وحید

سلام.روز خوش.ببخشید میشه لطفا بگید چگونه میتوانم از طریق سایت وارد کانال تلگرام شوم؟ ودوم وقتی تلگرام رو نصب میکنیم ولی اصلا باز نمیشود چگونه میتوانیم این مشکل باز نشدنش را برطرع کنیم؟ممنون