چگونه زبان تلگرام را فارسی کنیم

چگونه زبان تلگرام را فارسی کنیم ، برای آموزش فارسی ساز تلگرام، تلگرام ایکس X، کامپیوتر، اندروید و آیفون (ios) نسخه اصلی اصلی بدون هیچ ربات و برنامه جانبی با ما همراه باشید.

در حالی که بیشتر کاربران تلگرام در کشور ایران قرار دارند اما زبان فارسی در این برنامه تا مدتها وجود نداشت، در جدیدترین به روز رسانی تلگرام زبان فارسی رسما به نسخه اندروید و ios اضافه شده است و هم اکنون کاربران ایرانی که از نسخه اصلی تلگرام استفاده می‌کنند می‌توانند بدون بروز رسانی زبان تلگرام خود را فارسی کنند. (نسخه ویندوز یا pc بزودی اضافه خواهد شد) شاید یکی از مهمترین کنایه ها که به این پیامرسان محبوب میزدند همین نداشتن زبان رسمی کشور ما بود که از هم اکنون این قابلیت هم به آن اضافه شده است و با منوی فارسی بیش از همیشه لذت بخشتر خواهد بود.

 

چگونه تلگرام انگلیسی رابه فارسی تبدیل کنیم:

برای فارسی کردن زبان تلگرام خود ابتدا از قسمت نوار بالای تلگرام منو را انتخاب کرده و سپس از قسمت Language زبان فارسی را انتخاب کنید که پس از انتخاب زبان فارسی منو و نوشته های تلگرام شما به زبان شیرین فارسی درمی آید.

 

فارسی کردن تلگرام

قبلا در تلگرام های غیر رسمی همانند موبوگرام تلگراف، تلگرام فارسی، و تلگرام پلاس از زبان فارسی پشتیبانی میشد اما حالا با بروزرسانی تلگرام دیگر نیازی به استفاده از تلگرام های غیررسمی نیست و کاربران می‌توانند به راحتی زبا نسخه اصلی را پارسی کنند. یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که با پارسی شدن زبان تلگرام نوشته ها از راست به چپ خواهد شد.

توصیه ما به کاربران تلگرام این است که همواره از نسخه اصلی تلگرام استفاده کنید و از برنامه های غیررسمی تا آنجایی که امکان دارد استفاده نکنید و اگر هم استفاده می کنید اطلاعات حیاتی و خصوصی خود را با آنها ردو بدل نکنید و فقط با برنامه تلگرام اصلی که از گوگل پلی دانلود می کنید این کارها را انجام دهید.

زبان فارسی برای نسخه Pc وجود ندارد اما اگر زبان فارسی به آن اضافه شده با ورود به تلگرام کامپیوتر و قسمت بالا سمت چپ منو (سه خط) را انتخاب کرده و در قسمت Change Language  فارسی را انتخاب کنید.

چگونه تلگرام ایکس را فارسی کنیم

فعلا این تلگرام از زبا فارسی پشتیبانی نمی کند و شما باید از زبان انگلیسی آن استفاده کنید

 

 

چگونه زبان تلگرام را فارسی کنیم
۳٫۵ (۷۰%) ۲ امتیاز

4
نظر خود را بنویسید

1 همه نظرات
3 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
4 نظر نویسندگان
جدیدترین قدیمی بیشتر رای
Bahram

سلام
تلگرامx قابلیت تغییر زبان رو دارد
اگه میتونید این مثلا ر برام توضیح بدهید
متشکرم

Ali

نه خیر ندارد

سلام.بفرمایید چه جوری میشه. اهنگ رو از تلگرام ایکس ب ایکن موسیقی ارسال کرد.تشکر