چگونه در تلگرام ریپورت نشویم

چگونه در تلگرام ریپورت نشویم

چگونه در تلگرام ریپورت نشویم ، از کجا بفهمم ریپورت شدم در تلگرام، نشانه های ریپورت شدن در تلگرام چیست، چرا در تلگرام ریپورت میشویم، برای پاسخ سوالات با ما همراه بشید.

حتما میدانید که در تلگرام نمیتوان آزادانه به هرکسی پیام خصوصی فرستاد و امکان آن که اکانت شما مسدود شود زیاد است. این قابلیت مزیت ها و معایبی دارد که البته برای بعضیا اعصاب خوردکن است و از این وضعیت راضی نیستند، این افراد همونایی هستند که زیاد به پی وی افراد میروند و با وجود این قابلیت یا الان بلاک هستند و یا میترسند که دچار آن شوند.

اما برخی افراد نیازشان تلگرام است و دوست دارند تعدادی پیام به افراد مختلف بفرستند بدون اینکه اکانت انها مسدود شود که ابتدا دقت کنید بیش از ۱۰ ۱۵ پیام در روز به افراد غریبه نفرستید و بهتره از چت های محرمانه یا سکرت چت استفاده کنید و اینکه به هرکی پیام میدهید به نوعی باشد که اون طرف حتما پاسخ دهد و بدون پاسخ چت را ترک نکند.

از کجا بفهمم ریپورت شدم در تلگرام

خب واضح است اگر ریپورت بشید اولا هنگام ارسال پیام به پی وی افرادی که شما جر مخاطب ان ها نیستید منع میشوید. دوما تو گروههای عمومی هم نمیتونید پیام بدید. سوما به اموزش رفع ریپورت مراجعه کنید تا بهتر متوجه اینکار بشید.

چگونه در تلگرام ریپورت نشویم

کار مهم دارید خب چر با اکانت اصلی خود اینکارو کنید، بهتر است یک شماره مجازی یا یدکی داشته باشید که به جای استفاده از شماره اصلیتون با اون پیام بفرستین که اگه خدایی نکرده ریپورت شدید حداقل اکانت اصلیتون نیست.

هیچوقت یک مطلب نامربوط به گفتگو را نفرستید، مثلا تو گروه آشپزی مطلب سیاسی نفرستید چون مدیر بلافاصله یک گزارش میزند و همین تک تک گزارشها نهایت باعث محدودیت شما میشود.

ما را در تلگرام دنبال کنید

1
دیدگاه ها

avatar
1500
1 همه نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
مریم
مهمان
مریم

چرا پیام ارسال نمیشور