پیدا کردن شماره در تلگرام

یافتن شماره تلگرام دیگران

برای پیدا کردن شماره در تلگرام باید چیکار کنیم؟

همانطور که میدانید در تلگرام شماره هر شخص فقط برای کسانی مشخص است که جز مخاطبین او باشد، یعنی یکی از دو طرف شماره دیگری را داشته باشد. ولی اگه هیچکدام جز مخاطبین هم نباشید در قسمت Number چیزی مشخص نمیشود و دو طرف نمیتوانند خط همدیگرو ببینند، هیچ روشی هم نداره که بشه این حالت و دور بزنید و هک کنید و تنها گزینه اینه که یکی از دو طرف خط دیگری و سیو کند

 

پیدا کردن شماره تلگرام

در این حالت باید به هر طریقی شده شماره خود را بدهید تا طرف در گوشی خود سیو کند. فقط و فقط با این راه میتوانید شماره شخص مورد نظر را ببینید.

وارد صفحه چت با شخص موردنظر شوید و سپس از سه نقطه ی بالا گزینه Share my contact را بزنید و سپس ok کنید تا شمارتون به صورت آماده به سیو به فرد ارسال شود.

 

هک شماره تلفن در تلگرام

 

حالا باید از شخص بخواهید شماره شمارو سیو کند با اد کردن جز مخاطبین تلگرامش میشوید ولی در قسمت Contact گوشی ذخیره نمیشود و بلافاصله بعد اد کردن خط شما میتوانید شماره اون و ببینید.

بسیاری از افراد شاید سیو نکنند ولی بعضیا هم بی خبر هستند و نمیدانند با اینکار شخص مقابل موبایل آن ها را میبیند.

در گروهها و سایتها به دروغ نرم افزارهایی برای اینکار میفروشند ولی برنامه پیدا کردن شماره موبایل تلگرام وجود ندارد و مواظب باشید که سرتون کلاه نره و همچنین اگر نمیخواهید کسی از این روش برای بدست آوردن شمارتون استفاده کنه زمانی که دیدید شخصی شمارشو فرستاده به هیچ وجه ذخیره نکنید، تا ذخیره نکنید شخص اطلاعاتی از شما بدست نمی آورد.

توجه داشته باشید چت کردن با فرد ناشناس اشکالی ندارد و هویت شما را مشخص نمیکند و فقط با سیو نکردن و دانلود نکردن برنامه های الکی حریم خصوصی خود را حفظ کنید.

4 نظر در “پیدا کردن شماره در تلگرام

 • ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ at ۱:۲۰ ق.ظ
  Permalink

  سلام،
  اگه با شماره خودمون به گوشی طرف (خط دیگه ای که باهاش تو تلگرام نیست و من شماره شو دارم) زنگ بزنیم چی؟! یعنی طرف شماره ام رو سیو نکنه تو گوشیش فقط یدونه همین تماس تو گوشیش باشه در این صورت میتونم وقتی پی ام دادم شماره اش برام نمایان بشه؟!
  دوتا سیمکارتش تو یه گوشیه که من شماره معمولیش رو دارم ولی شماره تلگرامش رو ندارم.
  سیو یعنی حتما یا باید تو مخاطبین تلفنش سیو کنه یا تو تلگرامش؟! با همین یدونه تماسی که از شماره من تو گوشیش میمونه نمیشه؟!

  Reply
  • ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ at ۹:۲۵ ق.ظ
   Permalink

   بله حتما باید یا در تلگرام یا در مخاطبین گوشیش سیو باشه و لیست تماس ها نمایان نمیشه در تلگرام

   Reply
 • ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ at ۶:۱۷ ق.ظ
  Permalink

  سلام اگر من شماره ی شخص را داشته باشم ت مخاطبینم باشه .ا ن طرف میتوانه تو تلگرام من بیاد و پروفایلم را ببینه .

  Reply
  • ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ at ۸:۴۵ ق.ظ
   Permalink

   اگه اون طرف آیدی یا شمارتو داشته باشه میتونه ولی اگه نداشته باشه نه نمیتونه

   Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *