نصب تلگرام ضد فیلتر | بدون نیاز به فیلترشکن جدید سریع

نصب تلگرام ضدفیلتر

در روزهای اخیر صحبت های زیادی درباره نصب تلگرام ضد فیلتر اندروید آیفون کامپیوتر جدید در شبکه های اجتماعی دیده میشود و خیلیا سریع دنبال دانلود تلگرام بدون فیلتر و نصب آن هستند که ببینند سرعت آن چطور است و از شر کندی اینترنت راحت شوند.

متاسفانه رنگ بازی این پیامرسان در ایران زیاد است، مانند تلگرام قرمز سیاه مشکی سبز و هزار نوع دیگر که امنیت کاربران را به خطر انداخته است.

تلگرام بدون نیاز به فیلترشکن را پاول دورف مالک این پیامرسان در ماههای قبل وعده داده بود که بزودی از نسخه جدید مشابه تلگرام رونمایی میکند که بر بستر بلاک‌چین عرضه خواهد شد. با این فناوری سریع به نوعی داده های تلگرام در بسترهای گوناگونی قرار خواهد گرفت و عملا بدون فیلتر خواهد شد.

تلگرام ضد فیلتر با فناوری Blockchain

فناوری ضدفیلترینگ چگونه کار میکند

بلاکچین فناوری است که هم اکنون ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین و … روی اون قرار دارند، با کمک این فناوری عملیات های صورت گرفته بین اشخاص بدون دخالت واسطه در فضایی ایمن و شفاف انجام میشود.

آنتون روزنبرگ یکی از مدیران تلگرام اعلام کرده است شبکه باز اطلاعات تلگرام یا به طور مخفف TON که در آن تلگرام بر بستری عرضه میشود که همانند بیتکویین خواهد شد، با این قابلیت این پیامرسان بدون اینکه مرتبط با سرور های خود باشد همیشه فعال خواهد بود.

در بلاکچین اطلاعات یک عمل در یک server قرار ندارد بلکه در هسته های گوناگونی نگهداری میشود و به همین دلیل قطع ارتباط با سرور اصلی به منزله قطع دسترسی به تلگرام نمیشود.

دانلود تلگرام ضدفیلتر

آیا تلگرام بدون فیلتر شکن وجود دارد

این فناوری هنوز در تلگرام اجرا نشده است و فعلا تلگرام ضد فیلتر با فناوری Blockchain عرضه نشده است ولی مشاهده میشود بعضی دوستان واقعا کلاه بردار شروع به فروختن دانلود تلگرام ضد فیلتر و یا گول زدن مردم پرداخته اند.

به هیچ وجه این امکانات پولی نیست و گول افراد سودجو را نخورید زیرا علاوه بر اینکه پولتون به هدر میره شاید اون برنامه ای هم که دریافت کردید جاسوسی و مخرب باشد. هر وقت تلگرام روی بلاکچین عرضه شود خبر رسمی در سایت Telegram درج خواهد شد و با یک بروزرسانی ساده میتوانید از اون استفاده کنید. در ادامه چند تا از نسخه های غیررسمی را معرفی میکنیم که ادعای عبور از محدودیتها را دارند.

امنیت تلگرام ضدفیلتر

امنیت نصب تلگرام ضد فیلتر

امنیت صفر؛ با توجه به این که اندروید به راحتی توسط بدافزارها آلوده میشود از کاربران این سیستم عامل میخواهیم به هیچ وجه برنامه های ناشناس را نصب نکنند که ممکن است گوشی آنها آلوده شود و یا به فایل های شخصی آن ها دسترسی داشته باشند. برای نصب برنامه ها از کافه بازار و مایکت و گوگل پلی اقدام کنند و غیر اون از برنامه های تو گروهها و کانال ها به هیچ وجه استفاده نکنند.
نسخه تلگرام بدون فیلتر در روسیه فعلا فعال است و به زودی در سایر نقاظ جهان هم در دسترس قرار میگیرد پس تا اون موقع صبر کنید و دانلود تلگرام ضد فیلتر فقط از گوگل پلی انجام دهید.

همیشه تاکید میکنیم که پیشنهاد ما استفاده از قابلیت پروکسی در تلگرام است که هم امن هست هم مورد تایید دورف میباشد و هیچ خطری شما را تهدید نمیکند.

دانلود تلگرام بدون فیلتر برای اندروید

تلگرام طلایی یا همون طلاگرام همانند دیگر برنامه های غیررسمی است. بنا به گفته سازنده و توسعه دهنده بعد نصب تلگرام طلایی این اپ از API های آزاد تلگرام استفاده می کند و مستقیما به سرور اصلی تلگرام وصل میشود.

این برنامه فوق پیشرفته در حال حاضر بدون محدودیت فعال است. این برنامه بعد از فیلترینگ بسیار محبوب بود تا اینکه به علت جاسوسی از گوگل پلی حذف شد ولی اگه دوست دارید میتوانید همچنان از آن استفاده کنید.

در مورد استفاده از تلگرام طلایی شرکت گوگل و وزیر ارتباطات هشدارهای جدی دادند، گزارشی که جدیدا توسط کارشناسان تهیه شده است در مورد خطرات استفاده از تلگرام طلایی است که چگونه اطلاعات شخصی شما را در دسترس دیگران قرار می‌دهد و حریم شخصی شما را به خطر می‌اندازد.

ما را در تلگرام دنبال کنید

2
دیدگاه ها

avatar
1500
2 همه نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
masouddarman
مهمان
masouddarman

سایت بسیارمفیدی است ، ومن به اطلاعات موردعلاقه ام میرسم ، سپاسگذارم

Farnaz
مهمان
Farnaz

سلام پس نسخه جدید تلگرام کی میاد