نحوه ارسال برنامه نصب شده با تلگرام برای دیگران

ارسال برنامه نصب شده با تلگرام

چگونه با تلگرام برنامه بفرستیم، ارسال برنامه نصب شده با تلگرام (APK) و نحوه اشتراک گذاری ان چجوری است. حتما میدانید که شما قادر خواهید بود هر فایل را تا سقف ۱٫۵ گیگ در تلگرام را برای دیگران بفرستید، اما ارسال برنامه نصب شده از طریق تلگرام کمی مشکل است چون فایل apk را در اختیار ندارید. معمولا وقتی یک اپ را مستقیم در استورها نصب میکنید فایل نصبی آن در گوشی شما بجا نخواهند ماند، برای ارسال یک اپ از برنامه شریت برای افراد نزدیک میتوانید ارسال کنید، اما اگر بخوایین در تلگرام اون اپ را ارسال کنید با مشکل مواجه میشوید.

برای اشتراک گذاری برنامه یا ارسال اپلیکیشن از طریق تلگرام یک راه وجود دارد اون هم داشتن فایل apk است، ما در این آموزش برای شما آموزشی را قراردادیم که بتوانید اینکارو براحتی انجام دهید.

همچنین بخوانید: ارسال پیام زماندار در تلگرام Scheduled Messages

آموزش ارسال برنامه نصب شده با تلگرام

یکی از معروفترین برنامه های گوگل پلی برای بکاپگیری برنامه MyAppSharer‏ است که توانست نمره ۴٫۷ را کسب کند. اپ MyAppSharer‏ را دانلود کرده و سپس نصب کنید و بعد از اجرا شدن لیستی از همه برنامه های نصب شده بر روی گوشی به نمایش درمیاد، در اینجا شما اون برنامه ای که میخوایین برای دوستتون بفرستید را با زدن تیک کناریش انتخاب کنید.

ارسال برنامه نصب شده با تلگرام

وقتی یک یا چند برنامه را انتخاب کردید در پایین صفحه یک علامت Share اضافه میشود که یا لمس اون لیستی از برنامه ها باز میشود که شما باید تلگرام را انتخاب کنید. البته شما میتونید به جز تلگرام بقیه پیامرسانهایی که قابلیت ارسال فایل دارند هم انتخاب کنید.

چطور با تلگرام برنامه بفرستیم

پس از اینکه تلگرام باز شد گفتگوی مورد نظر را انتخاب کنید و منتظر باشید تا فایل نصبی برای اون ارسال شود. برنامه های زیادی در این مرود وجود دارد ولی به نظر خودم این بهترین است

خطای تجزیه در نصب برنامه ارسال شده

اما با توجه به نسخه های مختلف اندروید ممکنه این برنامه که برای دوست خود Share کردید روی گوشیش نصب نشود وبا خطای تجزیه در بسته مواجه شود که در این صورت بایداون برنامه را مستقیم از گوگل پلی نصب کند.

1
دیدگاه ها

avatar
1500
1 همه نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
متین
مهمان
متین

خیلی بیمار گونه عنوان با متن همخوانی نداشت. اگر سوادشو ندارید چرت و پرت ننویسید.عنوان شما ارسال اپ در تلگرام هست ولی توی متن از طریق اپ دیگه ای این کارو گفتین… متاسفم برای سواد نداشته تون. بهتره گوگل کنین و سایت های معتبر رو که آموزشش رو گذاشتن بینید.