منقضی شدن کد تایید

نقضی شدن کد در تلگرام

منقضی شدن کد تایید تلگرام یعنی چی؟

عده ای از کاربران Telegramهنگام ورود به حساب کاربری خود با پیغام Code expired. please login again مواجه میشوند که به آنها میگوید (کد منقضی شده است لطفا دوباره وارد شوید).

این پیغام زمانی رخ میدهد که شما قصد دارید در دیوایس دیگر (مانند گوشی جدید یا کامپیوتر و تبلت و ..) وارد حساب خود شوید و وقتی کد را وارد میکنید با خطای نامبرده مواجه میشوید درحالی که رمز را در زمان مناسب (مدت زیادی از ارسال کد نگذرد) و بدرستی وارد میکنید ولی باز هم این پیام را نشان میدهد.

 

Code expired. please login again

 

به احتمال زیاد این کار برای افزایش امنیت شما است، افراد سودجوی با اکانت های جعلی و با کلک سعی میکنند کد 5 رقمی شما را بدست بیاورند و بسیاری از قربانیان ساده لوح هم بدون هیچ اطلاعی کد تایید را در اختیار هکر قرار میدهند و آنان هم وارد حسابشان میشوند. با این قابلیت جدید اگر شخصی با یه آی پی دیگه قصد ورود به تلگرامتان را داشته باشد و حتی موفق شود کد شما را بدست آورد با پیغام Code expired روبرو شده و نمیتواند شما را به اصطلاح هک کند.

اما خود شما هم اگر بخواهید با دستگاه دیگر وارد اکانت خود شوید ممکن است با (کد منقضی شده است) مواجه شوید چون تلگرام فکر میکند شما فرد دیگری هستید.

 

راه حل این مشکل چیست و چه مدتی زمان میبرد تا این مشکل رفع شود؟

سعی کنید با اینترنت خونگی یا دیتای موبایل خود وارد شوید و از wifi دیگری استفاده نکنید چون دو آی پی متفاوت باعث میشه دیوایس دومی به عنوان ورود غیرمجاز شناخته شود

بعد این ارور بهتر است 48 تا 72 ساعت صبر کنید

تا 48 ساعت از تلاش بیهوده بپرهیزید و هی پست سرهم تلاش نکنید.

اگر هرکاری کردید و نشد با مراجه به این صفحه کلا پاک کنید و مجدد وارد شوید

 

 

منقضی شدن کد تایید
امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *