مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام

مخفی کردن تصویر پروفایل

برای مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام باید چیکار کنیم؟ اگه به دنبال این هستید که بفهمید چگونه عکس پروفایل خود را قفل کنید تا امنیت خود را بالا ببرید با همراه باشید. ما به شما میگیم که چگونه کاری کنید برای دیده نشدن عکس پروفایل خود در تلگرام و موبوگرام و …

قبلا مخفی کردن حالت آنلاین وجود داشته است اما قابلیت پنهان کردن عکس پروفایل موجود نبود و اگر شما میخواستید عکس های پروفایل خود را برای شخصی قفل میکردید چنین امکانی نداشتید و فرض کنید شخصی در تلگرام مزاحم شما شده است و حالا میخواهید که دیگر اون به عکس های شما دسترسی نداشته باشد بلاک کردن تنها راه بوده در صورتی که به شماره و آیدی شما دسترسی نداشته باشد با بلاک کردن اون دیگر عکس های شما برای اون به نمایش در نمیاد ولی در نسخه جدید تلگرام این قابلیت مخفی کردن عکس پروفایل آمده است که در زیر به ان اشاره میکنیم.

آموزش مخفی کردن عکس پروفایل

با استفاده از قابلیت جدیدی که به این پیامرسان افزوده شده شما قادر به مخفی سازی تصاویر پروفایلتان هستید، همچنین میتوانید با مخفی کردن شماره در تلگرام امنیت خود را بیشتر کنید

مخفی کردن عکس پروفایل

پس از دانلود تلگرام اصلی وارد اکانت خود شده و سپس به مسیر Settings (تنظیمات) و سپس Privacy and Security (حریم خصوصی و امنیت) بروید و گزینه Profile Photo را بزنید.

چگونه عکس های پروفایل تلگرام را قفل کنیم

در اینجا شما شما با انتخاب گزینه My Contacts خواهید توانست کار کنید که جز مخاطبین شما کسی نتونه عکساتونو مشاهده کند. مخاطبین شامل کسایی هست که شما اونو اد کردید و اگه از ربات دوستیابی تلگرام استفاده میکنید یا در گروهها هستید ان اشخاص نمیتوانند پروفایل شما را ببینند

قفل کردن عکس پروفایل

قفل عکس پروفایل تلگرام

اگر نمیخواهید از روش بالا استفاده کنید یا تلگرامتون این قابلیت و نداره برای دیده نشدن عکس پروفایل در تلگرام برای فرد مورد نظر موارد زیر باید رعایت شود وگرنه اون شخص میتونه به عکستون دسترسی داشته باشد. ما طبق تلگرام رسمی آموزش میدهیم و ممکن است در غیررسمی ها روش های بهتری برای اینکار باشد که اگر راهی میدانید خوشحال میشیم در قسمت دیدگاها درج کنید تا دیگران هم بهره ببرند.

  • دیلیت اکانت کنید و تمام کسایی که شمارتونو ندارند برای همیشه از دسترسی به شما عاجز هستند.
  • شماره ای از شما نداشته باشد، چون در صورتی که شماره شما را داشته باشد میتواند با یه اکانت دیگه هم اقدام به دیدن عکس شما کند.
  • اکانت تلگرام شما id نداشته باشد، اگر آیدی داشته باشید اون شخص به راحتی میتونه با سرچ کردن یوزرنیم شما را بیابد
  • در گروهی که اون طرف عضو هست هم نباشید.

توجه داشته باشید که برنامه ی مخفی کردن عکس پروفایل وجود ندارد و الکی وقت خود را صرف جستجوی آن هدر ندهید و توصیه ما فقط استفاده از تلگرام اصلی است چون این قابلیت و دارد.

17
دیدگاه

avatar
9 همه نظرات
8 پاسخ ها
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
10 نظر نویسندگان
علیرضانگینPnizتیم خدمات تلگرامصبا نوشتن نظرات اخیر
علیرضا
مهمان
علیرضا

چجوری میشه فهمید کسی پروفایلشو رو ما بسته یا نه؟؟؟

نگین
مهمان
نگین

ببخشید من یه سوال داشتم.من یه نفر از مخاطبینمو وارد لیست کردم که پروفایلمونبینه.بعد اون دلیت اکانت کرد و دوباره اومد تلگرام.میخوام بدونم باز میتونه پروفایلمو ببینه یا باید دوباره بفرستمش تو لیست؟

Pniz
مهمان
Pniz

از کجا باید بفهمم جز مخاطبینش هستم یا نه؟

Pniz
مهمان
Pniz

من شماره دوستم و دارم ولی اون شماره منو نداره و اگه پروفایلشو مخفی کنه من باز نمی تونم پروفایلشو ببینم؟

فاطمه
مهمان
فاطمه

سلام من گزینه مای کانتکت و میزنم ولی میشه نوبادی و اصلا چیزی اعمال نمیشه، باید چیکار کنم؟

الناز
مهمان
الناز

سلام..اون برنامه تلگرام اصلی رو چجور دانلود کنیم که مخفی کنه پروفایل رو ؟؟؟

ثریا
مهمان
ثریا

سلام
ممنون خیلی خوب بود دستتون درد نکنه

mm
مهمان
mm

ببخشید لطفا راهنمایی کنید مخاطبی که پیام رو براش ارسال میکنم آنلاین هست اما فقط ساعت رو نشون میده و پیامهایی که براش میفرستم یک تیک میخوره و جواب هم میده این مخاطب چه ترفندی رو به کار میبره ؟در تلگرام منظورمه

وال ای
مهمان
وال ای

سلام. من تازه با تلگرام شروع کردم و قبلا هم هیچ جایی نبودم.آیدی ندارم اما شمارم پیداست.چیکار کنم شمارم پیدا نباشه؟اگر آیدی نداشته باشم که شمارم برای دیگران قابل مشاهده است.اگر أیدی هم داشته باشم که ممکنه بعد همین مسئله بالا پیش بیاد. حالا چطور میشه که یه نفر آیدی و شماره اش پیدا نباشه و تو تلگرام باشه؟