مخفی کردن حالت آنلاین در تلگرام

در تلگرام مخفی شویم

حریم خصوصی باعث میشود که بسیاری از کاربران به دنبال روش مخفی کردن حالت آنلاین در تلگرام یا همان حالت روح باشند که با ثابت نگه داشتن آخرین بازدید تلگرام (آخرین بازدید به تازگی، یک هفته پیش، ماه پیش، مدت زیاد) در تلگرام مخفی شوند و کسی نفهمد که او اخرین بار چه ساعتی آنلاین بوده است.

در این شرایط اگر بخواهید در تلگرام به صورت نامحسوس فعالیت کنید و کسی از وضعیت آنلاین بودن شما با خبر نشه، خوشبختانه تلگرام این قابلیت و داره که وضعیت خود را از دیگران مخفی کنید. شما میتوانید با مخفی کردن شماره خود و همچنین مخفی کردن عکس پروفایل حریم خصوصی خود محافظت کنید.

در این آموزش ما نسخه اندروید را آموزش میدهیم ولی فرقی در نسخه آیفون و کامپیوتر و لپتاپ و اینا نیست و این قابلیت در تمام سیستم عامل ها موجود است.

Everybody ( نمایش آنلاین بودن برای همه )
My Contacts ( نمایش آنلاین بودن شما برای مخاطبانتان )
Nobody ( مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن شما از همه )

مخفی کردن حالت آنلاین در تلگرام

علاوه بر این شما می توانید در قسمت Always Share With اونایی که دلتون میخواد استثنا از وضعیت شما باخبر شوند رو انتخاب کنید که این یعنی اگر روی حالت Nobody باشد میتوانند از وضعیت شما باخبر باشند. اگر شخص خاصی مد نظرتون نیست کاری به این گزینه نداشته باشید.

آیا مخفی کردن حالت آنلاین در تلگرام به ضرر ماست؟

توجه داشته باشید با مخفی کردن حالت آنلاین در تلگرام شما هم نمیتوانید وضعیت طرف مقابل را ببینید و فکر نکنید که فقط دیگران از وضعیت شما بی خبرند بلکه شما هم نمیتوانید وضعیت دیگر کاربران را مشاهده کنید، همچنین برای تشخیص انلاین بودن در حالت مخفی هم مطلبی منتشر کردیم که میتوانید مطالعه کنید.

ما را در تلگرام دنبال کنید

2
دیدگاه ها

avatar
1500
1 همه نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
f
مهمان
f

توی تلگرام ویندوز این قابلیت نیست؟؟؟

An.bfe75
مهمان
An.bfe75

تو نسخه آخرش هست