لینک پروکسی تلگرام و ارسال لیست پروکسی برای دیگران

بدست آوردن لینک پروکسی و ارسال پروکسی برای دیگران

چگونه از لیست پروکسی خود یک لینک پروکسی تلگرام را با دیگران به اشتراک بگذاریم، اگر بخواهید کد پروکسی که با آن وصل هستید را برای دوست خود ارسال کنید کار ساده ای در پیش دارید ما در اینجا ساخت و بدست آوردن لینک پروکسی را به شما آموزش میدهیم. لیست پروکسی تلگرام اندروید، دستکتاپ و .. با این روش قابل اشتراک گذاری است.

بسیاری از کاربران تلگرام در ایران حتی بعد از مسدود شدن این پیامرسان همچنان از آن استفاده میکنند، عده ای با برنامه های بیشمار عبور از تحریم، برخی ها با استفاده از تلگرام طلایی و برخی ها هم با فعال کردن پروکسی وصل میشوند که راحترین کار هم همین است.

حتما در کانال های گوناگون لینک پروکسی زیاد دیده اید و از آن ها استفاده میکنید و میخواهید آن را برای دوست یا آشنایان خود ارسال کنید ولی نمیدانید که لینک آن را از کجا بدست بیاورید.

اشتراک گذاری لینک پروکسی تلگرام برای دیگران

برای بدست آوردن لینک پروکسی ابتدا وارد محیط پیامرسان شوید و در قسمت بالا روی علامت سپر کلیک کنید، اگر سپر نبود باید به مسیر Settings و سپس Data and Storage رفته و بیاین آخر صفحه گزینه Proxy Settings را لمس کنید تا لیست کامل پروکسیهایی که قبلا اد کردید را مشاهده کنید.

برای اشتراک گذاشتن هر کدوم که مایل هستید بر روی علامت رو به روی آن بزنید (اونایی که عدد سبز رنگ دارند سالم هستند و اگر قرمز باشند یا در حال اتصال باشند یعنی خراب هستند)

بدست آوردن لینک پروکسی

در پنجره باز شده پایین Share را لمس کنید تا بعد مکث کوتاهی لیستی از شبکه های اجتماعی نصب شده روی تلفن شما باز شود که با انتخاب تلگرام و سپس صفحه گفتگوی دوست خود آن را بصورت یک لینک بفرستید که با یک کلیک به آن متصل شود. به صورت دستی هم میشود آی پی و پورت و سکرت کد را درج کرد ولی بهترین کار همون لینک مستقیم است.

ارسال پروکسی تلگرام برای دیگران

شما میتوانید بعد از زدن Share بجای تلگرام هرچیز دیگری را انتخاب کنید و حتی با انتخاب پیامک میتوانید به صورت یک پیام برای مخاطب موردنظر ارسال کنید، اما هر شخصی که بخواهد از این پروکسیها استفاده کند حتما باید تلگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت کند و بهتره از نسخه اصلی و یا تلگرام X استفاده کند که بخوبی ساپورت میکنند. با ورود به گوگل پلی و سرچ عبارت proxy for telegram برنامه هایی را میبینید که با نصب ان پروکسی های بروز را دریافت خواهید کرد.

2
دیدگاه

avatar
2 همه نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
2 نظر نویسندگان
نیکوفاطمه نوشتن نظرات اخیر
نیکو
مهمان
نیکو

سلام . امکانش هست برام کد پروکسی بروز ارسال کنید تا بتونم وارد تلگرام شم و عضو کانال شم برای پروکسی ؟
خیلی تو کامپیوتر سرچ کردم برای پروکسی همه میگن از کانال های تلگرام باید دریافت کنم . خب من نمیتونم وصل شم به تلگرام

فاطمه
مهمان
فاطمه

سلام تلگرام نصب نمیشه پروکسی میخواد گوشیم ایفون