روش تضمینی رفع ریپورت تلگرام

رفع ریپورت تلگرام

رفع ریپورت تلگرامو رفع ریپورت موبوگرام چگونه است؟

همانطور که میدانید در تلگرام به افرادی که حتی شماره شما را ندارند هم میتوانید پیام بفرستید. وقتی به این افراد مسیج بفرستید پیام شما به همراه دو گزینه Add Contact و Report Spam و یا در نسخه ویندوز با گزینه‌های Report Spam و Hide به طرف مقابل نمایش داده می‌شود که اون طرف میتونه به سلیقه خودش شما را اسپم کند و به تلگرام گزارش دهد. اگر این عمل اسپم چندین بار توسط افراد مقابل انجام شود اکانت شما به عنوان یک مزاحم شناخته شده و توسط تلگرام مسدود میشود. با مسدود شدن اکانت تلگرام شما دیگر قادر نیستید پبام به افرادی که شماره شما را ندارند ارسال کنید و به یک علامت تعجب قرمز رنگ کنار پیام می آید و به شما میگوید قادر نیستید به افراد غیر مخاطبین پیام ارسال کنید.

ربات رفع ریپورت تلگرام یا Mobogram همون spambot به شما میگویید چرا ریپورت شدید و زمان آزاد شدن شما کی است. Spambot@ را در تلگرام سرچ و استارت کنید به عنوان مثال با متن زیر مواجه میشوید:

گرامى Alireza
از این  مى ترسم كه بعضى از كاربران تلگرام پيامهاى شما را غير قابل پذيرش دانستند و در مورد آن ريپورت ارسال كرده اند. گروه پشتیبانى ما اين پيامها را دريافت  و ريپورت را تأييد كرده است. در نتيجه اكانت شما تا ۲۲ May 2017, 19:38 UTC محدود خواهد شد.

در زمان محدود بودن اكانت شما، بخشى از امكانات شما مسدود مى باشند. مثلاً شما نمى توانيد به افراد غریبه اى كه خود از اول با شما تماس نگرفته بودند، پيام بفرستيد يا آنها را به كانالها يا گروهها دعوت كنيد.

 اكانت شما به صورت اتو ماتيك در روز ۲۲ May 2017, 19:38 UTC آزاد خواهد شد. لطفاً در نظر داشته باشيد كه اگر كاربران مجدداً در مورد اقدامات شما ( مانند اتفاق قبل ) ريپورت تازه ای بفرستند،  محدوديت هاى آينده طولانيتر خواهد بود

جستجوى نامهاى كاربران تلگرام وسيله اى براى آشنا شدن با دوستان جديد نيست. مردم معمولاً دوست ندارند پيامها را از افراد بيگانه دريافت كنند. اگر پيامهاى شما پذيرفتنى نباشند، آنها شما را ريپورت  مى كنند. اگر اعضاى گروه پشتيبانى ما ريپورت را تأييد مى كنند، اكانت شما محدود مى شود. لطفاً فقط با اشخاصى كه منتظر پيامهاى شما هستند تماس بگيريد

در واقع محتواى پيامى كه شما ارسال كرده بوديد فرق نمى كند در صورتى كه كاربران آنان را نامطلوب مى دانند. آن پيامها مى توانند داراى عكس يا لينك دعوتي يا تنها كلمه “سلام” باشند. لطفاً پيامهايي كه براى كاربران پذيرفتنى مى باشد ارسال كنيد.

 به طور كلى، كاربران تبليغات، لينكها, لينكهاى دعوتى به گروه ها يا كانالها، عكسهاى تصادفى و همه چيز مربوط به  تبليغات يا ترويج  گوناگون را دوست ندارند.

 گروه پشتيبانى ما همه ريپورتها را چك مى كند و اگر پيامهاى نامطلوب از طرف شما ارسال شده بود، اكانتتان مسدود مى شود

 

تاریخ آزاد سازی شما مشخص است و اگر چند ماه دیگر است باید از راههای زیر انجام دهید.

برای خارج شدن تضمینی از ریپورت تلگرام این کاری و که میگم انجام دهید.

در گروه اگر عضو هستید از افراد خواهش کنید ۱۰ ۱۵ نفرشون به شما پیام دهند و توجه کنید تا یک هفته به هیچ وجه پیام ها را باز نکنید و به کارهای عادی خود در گروهها بپردازید. بعد از یک هفته شما از ریپورت خارج میشوید.

 

خارج شدن از ریپورت موبوگرام یا تلگرام پلاس و غیره هیچ فرقی ندارد چون تمام این برنامه ها همون تلگرام هستند. نرم افزار رفع ریپورت تلگرام و موبوگرام هم وجود ندارد.

 

4 نظر در “روش تضمینی رفع ریپورت تلگرام

 • ۱۳۹۶-۰۴-۲۹ at ۸:۱۱ ق.ظ
  Permalink

  با سلام کارشناس محترم تلگرام رمز میخواهد وقتی رمز را از تلگرام دریافت میکنم ومیزنم مثل قبل باز نمیشود دوباره رمز میخواد باز هم مثل قبل رمز میدم باز نمیشود علت یا را هنمایی فرمایید

  Reply
  • ۱۳۹۶-۰۴-۲۹ at ۶:۴۳ ب.ظ
   Permalink

   رمز اول همونی هست که خود تلگرام به خط شما میفرسته و اگه رمز دوم هم میخواد همون رمز دومرحله ای که قبلا ثبت کردی و وارد کن اگه یادت نمیاد چی گذاشتی از بازیابی ایمیل استفاده کن و اگه ایمیلتم فراموش کردی ریست کردن و انتخاب کن

   Reply
 • ۱۳۹۶-۰۲-۲۹ at ۴:۴۷ ق.ظ
  Permalink

  سلام.منو از یه گروه بیرون انداختن…راهی هست برای اینکه بتونم دوباره با لینک گروه واردش بشم؟از این روشی که گفتید هم میشه؟

  Reply
  • ۱۳۹۶-۰۲-۲۹ at ۲:۵۰ ب.ظ
   Permalink

   نخیر ربطی نداره

   Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *