رفع خطای Phone Number Flood

خطای Phone Number Flood

بسیاری از کاربران  برای رفع خطای Phone Number Flood در سطح اینترنت جستجوهای زیادی انجام میدهند و میخواهند بدانند این پیام چیست و چگونه رفع میشود. فلود در تلگرام به معنی طغیان یا سیل می باشد و خطای Phone Number Flood برای کاربران تلگرامی هم هرچند وقت یک بار پیش می آید. این خطا زمانی اتفاق می افتد که کاربر تلگرامی اکانت خود را چندین بار پشت سرهم دیلیت اکانت کرده باشد و اگر این عمل بیش از سه مرتبه انجام شده باشد برای ورود مجدد با ارور فوق رو به رو میشوید.

همانطور که در مقاله های قبلی هم گفته شده است بهتر است از حذف کامل شماره خود خودداری نمایید و اگر مجبور به این کار شدید بیش از اندازه زیاده روی نکنیم. توصیه ما این است که بیش از یک مرتبه این کارو نکنید که بعدا به مشکل بخورید و شماره اصلی خودتون که همه دوستان و آشنایان اونو میشناسند برای همیشه از دست بدید.

 

رفع فلود تلگرام

یکی از روشهای رفع خطای Phone Number Flood اینکه با یک خط جدید که تا حالا در تلگرام عضو نشده اید اقدام به عضویت یا وارد شدن کنید. می‌تواند از شماره های مجازی یا سیمکارت باشد و فرقی نمی‌کند و لی بهترین کار اینه برنامه textplus و نصب کنید و بک امانت مجازی بسازید و سپس از قسمت تغییر شماره تلگرام همون شماره فلود شده را بزنید تا براحتی فلود و دور بزنید.

فلود تلگرام چند روز طول میکشه؟

به احتمال زیاد فلود تلگرام چند روز طول میکشه تا درست بشه و این مدت زمان در شرایط مختلف فرق داره و اینکه چند با تا حالا شمارتونو حذف کردید ولی زمان دقیق رفع فلود و هنوز نمیدونیم که اینجا اعلام کنیم ولی طبق گزارش ها حدود 5 6 روز طول میکشه تا این خطا رفع بشه و در این مدت اصلا پشت سر هم سعی نکنید چون که بدتر میشه و مدت زمانی که نمیتوانید فعالش کنید بشیته میشود

 

درصوروتی که از شماره مجازی تلگرام استفاده میکنید باید بدونید به علت اینکه این شماره ها ریپورت هستند اگر فعال شوند و به خط اصلیتون تغییر بدید اون خط هم ریپورت خواهد ماند ولی به نظر من اگه عجله این ندارید 6 روز یا بیشتر صبر کنید تا براحتی بتوانید وارد شوید.

 

رفع خطای Phone Number Flood
4 (80%) 1 vote

3
نظر خود را بنویسید

1 همه نظرات
2 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
3 نظر نویسندگان
جدیدترین قدیمی بیشتر رای
المیرا...

سلام مدیر . من طی یه هفته دوبار دلت زدم برای بار سوم حواسم نبود شماره اشتباهی زدم باز سعی کردم وارد بشم خطا میدا. متاسفم شمازیادی ورود و دلت کردی یه (efew day),چند روزی بعد براب ورود تلاش کنید.خواستم بدونم چندروز صبر کنم ؟!یا چند هفته؟!اصلا درست شدنیه؟!

بیات

سلام مال منم اینطور شده از شما درست شده ؟