ربات موزیک تلگرام با آهنگ درخواستی

ربات اهنگ درخواستی تلگرام

ربات پیدا کننده اهنگ حرفه ای در تلگرام نیاز غلاقه مندان به موسیقی است. ربات موزیک تلگرام با دنیای ترانه های شاد، پاپ، سنتی و … است. فقط کافیست آهنگ درخواستی خود را جستجو کنید تا آن را دانلود کنید.

ربات آهنگ یاب زیادی برای جستجو آهنگ (موزیک یاب) خارجی و ایرانی حرفه ای در تلگرام وجود دارد که اکثریت آن ها یا قدیمی اند و یا کار نمیکنند و بعضی ها هم بیشتر موزیک ها را در خود ندارند، اگر از دوست داران موزیک و ترانه هستید در این بخش بهترین ربات های تلگرام در زمینه دانلود موزیک و آهنگ را معرفی کنیم که این ربات موزیک یاب قابلیت جستجو و دانلود انواع آهنگ را دارد .

این ربات هایی که قصد معرفی آن ها را داریم پیشرفته و به روز هشتند و فقط کافیه که نام آهنگ مد نظر خود را برای اون ارسال کنید تا به صورت یک لیست آهنگ ها را به نمایش بگذارد . دسته بندی و طبقه بندی آهنگ ها بر اساس خواننده هم از دیگر امکانت آن میباشد. برای آشنایی با برتین های ربات موزیک با ما همراه باشید…

ربات اهنگ یاب

ربات آهنگ یاب (Ahangyab)

ربات آهنگ یاب (Ahangyab) از بهترین ها در زمینه دانلود دانلود اهنگ است که علاوه بر رایگان بودن میتوانید با ارسال نام خواننده تمامی آهنگ های اون را دریافت کنید.

برای وارد شدن به این بات کافی است از قسم جست جوی تلگرام ahangyab_bot@ را تایپ کنید و سپس بات را استارت کنید. همچنین میتوانید یا کلیک بر اینجا وارد شوید.

اهنگ درخواستی را پس از ورود با یک عبارت مثلا ( رامین بیباک ) را بفرستید تمام آهنگ ها با فرمت mp3 و در کیفیت های متفاوت به نمایش در می آید که میتوانید طبق سلیقه خودتان دریافت کنید

ربات ملوبات

ربات ملوبات (Melobot)

ربات ملوبات یک ربات عالی و بسیار جالب است که میتوانید به هزاران خواننده مختلف ایرانی و خارجی دسترسی داشته باشید .

برای استفاده از این بات اینجا کلیک کنید یا melobot@ را سرچ کنید

یکی از بهترین امکانhت این بات اینه که اگر شما اسم اهنگ و خواننده را هم ندانید میتوانید با دانستن چند کلمه اون موزیک را بیابید و از شنیدن آن لذت ببرید. کاربران زیادی از این bot استفاده میکنند

ربات دنیای ترانه

ربات موزیک تلگرام دنیای ترانه (Moozikestan)

این همان ربات موزیکستان است و همانند رقبای بالایی امکاناتی نظیر دسته بندی، جستجو بر اساس خواننده، جستجو بر اساس نام موزیک و … را دارد.

برای استفاده از ربات دنیای ترانه اینجا کلیک کنید

بعد از باز شدن صفحه start/ بزنید و سپس طبق نام یا هنرمند موزیک خود را بیابید و دانلود کنید

البته ربات موزيك ياب خوب دیگری هم هست یا در آینده ساخته میشود ولی از نظر ما این ها فعلا جز بهترین ها هستند و اگر موارد بهتری میشناسید از طریق دیدگاه ها به اشتراک بگذارید تا دیگران هم بهره ببرند.

ما را در تلگرام دنبال کنید

1
دیدگاه ها

avatar
1500
1 همه نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
amirali
مهمان
amirali

سلام لطفا ربات تیمو رو هم به لیستتون اضافه بکنید خیلی خوبه اونم @iTeMubot

ممنونم