دانلود تلگرام ضد فیلتر و بدون فیلترشکن برای اندروید و آیفون

در روزهای اخیر صحبت های زیادی درباره برنامه تلگرام ضد فیلتر اندروید آیفون کامپیوتر جدید در شبکه های اجتماعی دیده میشود و خیلیا منتظر دانلود تلگرام ضدفیلتر و نصب آن هستند که ببینند این خبر واقعیت دارد و یا شایعه است؟ آیا بزودی هیچ روشی برا مسدود کردن این سیستم تلگرام وجود ندارد؟ برای دانلود برنامه تلگرام بدون فیلتر از کجا باید آن را نصب کرد و آیا برای آیفون اندروید و ویندوز هم فعال میشود؟ با ما همراه باشید
تلگرام ضد فیلتر با را پاول دورف مالک این پیامرسان در ماههای قبل وعده داده بود که بزودی از نسخه جدید تلگرام رونمایی میکند که بر بستر بلاک‌چین عرضه خواهد شد. با این فناوری به نوعی داده های تلگرام در بستر های گوناگونی قرار خواهد گرفت و عملا ضدفیلتر خواهد شد.
بلاکچین فناوری است که هم اکنون ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین و … روی اون قرار دارند، با کمک این فناوری عملیات های صورت گرفته بین اشخاص بدون دخالت واسطه در فضایی ایمن و شفاف انجام میشود.
آنتون روزنبرگ یکی از مدیران تلگرام اعلام کرده است شبکه باز اطلاعات تلگرام یا به طور مخفف TON که در آن تلگرام بر بستری عرضه میشود که همانند بیتکویین خواهد شد، با این قابلیت این پیامرسان بدون اینکه مرتبط با سرور های خود باشد همیشه فعال خواهد بود. در بلاکچین اطلاعات یک عمل در یک server قرار ندارد بلکه در هسته های گوناگونی نگهداری میشود و به همین دلیل قطع ارتباط با سرور اصلی به منزله قطع دسترسی به تلگرام نمیشود.
مواظب فیلتر شکن تلگرام و از این برنامه ها باشید
این فناوری هنوز در تلگرام اجرا نشده است و فعلا تلگرام ضد فیلتر با فناوری Blockchain عرضه نشده است ولی مشاهده میشود بعضی دوستان واقعا کلاه بردار از همین الان شروع به فروختن دانلود تلگرام ضد فیلتر و یا گول زدن مردم پرداخته اند. به هیچ وجه این امکانات پولی نیست و گول افراد سودجو را نخورید زیرا علاوه بر اینکه پولتون به هدر میره شاید اون برنامه ای هم که دریافت کردید جاسوسی و مخرب باشد. هر وقت تلگرام روی بلاکچین عرضه شود خبر رسمی در سایت Telegram درج خواهد شد و با یک بروزرسانی ساده میتوانید از اون استفاده کنید.

 

تلگرام ضد فیلتر با فناوری Blockchain

 

با توجه به این که اندروید به راحتی توسط بدافزارها آلوده میشود از کاربران این سیستم عامل میخواهیم به هیچ وجه برنامه های ناشناس را نصب نکنند که ممکن است گوشی آنها آلوده شود و یا به فایل های شخصی آن ها دسترسی داشته باشند. برای نصب برنامه ها از کافه بازار و مایکت و گوگل پلی اقدام کنند و غیر اون از برنامه های تو گروهها و کانال ها به هیچ وجه استفاده نکنند.

نسخه تلگرام بدون فیلتر در روسیه فعلا فعال است و به زودی در سایر نقاظ جهان هم در دسترس قرار میگیرد پس تا اون موقع صبر کنید و دانلود تلگرام ضد فیلتر فقط از گوگل پلی انجام دهید

به تازگی برنامه ای تحت عنوان نسخه بدون فیلتر تلگرام در گوگل پلی منتشر شد که با نمره ۴٫۶ نشان میدهد که بسیار جدی است ولی این نسخه مورد تایید تلگرام هنوز نیست، البته دلیل نمیشه که امن نباشه ولی اگه دوست دارید میتوانید از لینک زیر دانلود کنید.

 

نسخه بدون فیلتر تلگرام

 

 

دانلود تلگرام ضد فیلتر و بدون فیلترشکن برای اندروید و آیفون
۳٫۶ (۷۱٫۲۲%) ۸۲ امتیاز

2
نظر خود را بنویسید

2 همه نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
2 نظر نویسندگان
جدیدترین قدیمی بیشتر رای
masouddarman

سایت بسیارمفیدی است ، ومن به اطلاعات موردعلاقه ام میرسم ، سپاسگذارم

Farnaz

سلام پس نسخه جدید تلگرام کی میاد