دانلود تلگرام ضد فیلتر بدون نیاز به فیلترشکن Zed filter

دانلود تلگرام ضدفیلتر

در روزهای اخیر صحبت های زیادی درباره برنامه تلگرام ضد فیلتر اندروید آیفون کامپیوتر جدید در شبکه های اجتماعی دیده میشود و خیلیا منتظر دانلود تلگرام بدون فیلتر (Telegram Zed Filter) و نصب آن هستند که ببینند این خبر واقعیت دارد و یا شایعه است؟ تلگرام بدون نیاز به فیلترشکن را پاول دورف مالک این پیامرسان در ماههای قبل وعده داده بود که بزودی از نسخه جدید مشابه تلگرام رونمایی میکند که بر بستر بلاک‌چین عرضه خواهد شد. با این فناوری سریع به نوعی داده های تلگرام در بسترهای گوناگونی قرار خواهد گرفت و عملا بدون فیلتر خواهد شد.

بلاکچین فناوری است که هم اکنون ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین و … روی اون قرار دارند، با کمک این فناوری عملیات های صورت گرفته بین اشخاص بدون دخالت واسطه در فضایی ایمن و شفاف انجام میشود.
آنتون روزنبرگ یکی از مدیران تلگرام اعلام کرده است شبکه باز اطلاعات تلگرام یا به طور مخفف TON که در آن تلگرام بر بستری عرضه میشود که همانند بیتکویین خواهد شد، با این قابلیت این پیامرسان بدون اینکه مرتبط با سرور های خود باشد همیشه فعال خواهد بود. در بلاکچین اطلاعات یک عمل در یک server قرار ندارد بلکه در هسته های گوناگونی نگهداری میشود و به همین دلیل قطع ارتباط با سرور اصلی به منزله قطع دسترسی به تلگرام نمیشود.

تلگرام ضد فیلتر با فناوری Blockchain

آیا تلگرام بدون فیلتر شکن وجود دارد

این فناوری هنوز در تلگرام اجرا نشده است و فعلا تلگرام ضد فیلتر با فناوری Blockchain عرضه نشده است ولی مشاهده میشود بعضی دوستان واقعا کلاه بردار از همین الان شروع به فروختن دانلود تلگرام ضد فیلتر و یا گول زدن مردم پرداخته اند. به هیچ وجه این امکانات پولی نیست و گول افراد سودجو را نخورید زیرا علاوه بر اینکه پولتون به هدر میره شاید اون برنامه ای هم که دریافت کردید جاسوسی و مخرب باشد. هر وقت تلگرام روی بلاکچین عرضه شود خبر رسمی در سایت Telegram درج خواهد شد و با یک بروزرسانی ساده میتوانید از اون استفاده کنید. در ادامه چند تا از نسخه های غیررسمی را معرفی میکنیم که ادعای عبور از محدودیتها را دارند.

تلگرام طلایی ضدفیلتر

دانلود تلگرام ضد فیلتر طلاگرام

تلگرام طلایی یا همون طلاگرام همانند دیگر برنامه های غیررسمی است. بنا به گفته سازنده و توسعه دهنده بعد نصب تلگرام طلایی این اپ از API های آزاد تلگرام استفاده می کند و مستقیما به سرور اصلی تلگرام وصل میشود، این برنامه فوق پیشرفته در حال حاضر بدون محدودیت فعال است. این برنامه بعد از فیلترینگ بسیار محبوب بود تا اینکه به علت جاسوسی از گوگل پلی حذف شد ولی اگه دوست دارید میتوانید همچنان از آن استفاده کنید.

در مورد استفاده از تلگرام طلایی شرکت گوگل و وزیر ارتباطات هشدارهای جدی دادند، گزارشی که جدیدا توسط کارشناسان تهیه شده است در مورد خطرات استفاده از تلگرام طلایی است که چگونه اطلاعات شخصی شما را در دسترس دیگران قرار می‌دهد و حریم شخصی شما را به خطر می‌اندازد.

دانلود تلگرام ضد فیلتر تله رو

TeleRU تلگرام غیر رسمی که به دانلود تلگرام روسی هم معروف است تله رو نسخه روسیه تلگرام که به تازگی منتشر شده است و از API Telegram استفاده می کند. دارای قابلیت های جدید است که در ادامه به آن میپردازیم. برای نصب و دانلود تله رو TeleRU نسخه روسی اندروید از گوگل پلی و آیفون از اپ استور بروید که در انتهای مطلب قرار داده ایم

این برنامه از کلاینت هایی استفاده میکند که میتواند محدودیت ها را دور بزند ولی همانطور که در مقاله دانلود فیلترشکن تلگرام و خطرات امنیتی گفتیم به هیچ وجه توصیه به نصب این جور اپ ها نمیکنیم. برخلاف بقیه موارد مشابه وقتی وارد تله رو میشوید یک تم شفاف با تب بندی که در پایین صفحه قرار دارد مواجه میشوید که هر نوع گفتگو را متمایز میکند

تلگرام سریع بدون فیلتر

تلگرام DR یک نسخه غیررسمی بدون محدودیت

یک نسخه سفارشی از تلگرام با قابلیت بدون فیلتر است. تلگرام دی آر در دو نسخه Telegram DR و Telegram DR Lite برای نصب و دانلود موحود است و دقیقا مشابه برنامه Telegram کار می کند، Telegram DR Lite فضای کمتری را دریافت می کند و نیازی به مجوزهای اضافی از کاربران ندارد. این برنامه توسط گروه Moonshot تهیه شده است تا دسترسی آزاد به اطلاعات را افزایش دهد.

امنیت تلگرام های ضد فیلتر

امنیت صفر؛ با توجه به این که اندروید به راحتی توسط بدافزارها آلوده میشود از کاربران این سیستم عامل میخواهیم به هیچ وجه برنامه های ناشناس را نصب نکنند که ممکن است گوشی آنها آلوده شود و یا به فایل های شخصی آن ها دسترسی داشته باشند. برای نصب برنامه ها از کافه بازار و مایکت و گوگل پلی اقدام کنند و غیر اون از برنامه های تو گروهها و کانال ها به هیچ وجه استفاده نکنند.
نسخه تلگرام بدون فیلتر در روسیه فعلا فعال است و به زودی در سایر نقاظ جهان هم در دسترس قرار میگیرد پس تا اون موقع صبر کنید و دانلود تلگرام ضد فیلتر فقط از گوگل پلی انجام دهید.

همیشه تاکید میکنیم که پیشنهاد ما استفاده از قابلیت پروکسی در تلگرام است که هم امن هست هم مورد تایید دورف میباشد و هیچ خطری شما را تهدید نمیکند.

2
دیدگاه

avatar
2 همه نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
2 نظر نویسندگان
masouddarmanFarnaz نوشتن نظرات اخیر
masouddarman
مهمان
masouddarman

سایت بسیارمفیدی است ، ومن به اطلاعات موردعلاقه ام میرسم ، سپاسگذارم

Farnaz
مهمان
Farnaz

سلام پس نسخه جدید تلگرام کی میاد