تشخیص آنلاین بودن در تلگرام Last seen recently

تشخیص آنلاین بودن در تلگرام Last seen recently

برای تشخیص آنلاین بودن در تلگرام Last seen recently چیکار باید انجام دهیم و چگونه بفهمیم که چه کسی در این حالت هم اکنون در تلگرام هست. در حالت عادی فهمیدن آنلاین بودن در موبوگرام در حالت last seen recently امکان پذیر نیست ولی یک روش عالی برای اینکار به شما پیشنهاد میدهیم که با استفاده از اون براحتی پی به فهمیدن آنلاین بودن در موبوگرام یا تلگرام کنید.

در حالت عادی اگر شخصی در تلگرام باشد کنار اسمش آنلاین میزند یا مینویسد که اخرین بار چه ساعتی انلاین بوده است، ولی در تلگرام امکانی است که اکثر کاربران هم میدانند و با انتخاب آن آخرین زمان بازدید را پنهان میکنند و last seen recently بجاش قرار میگیرد. در این شرایط اگر طرف آنلاین باشد خب مینویسد انلاین ولی در بعضی برنامه های غیر رسمی تلگرام ممکنه طرف انلاین هم باشد ولی ننویسد و همچنین اگر برای آن پیامی ارسال کنید بدون آنکه تیک دوم بخورد پیام شما را بخواند، در این شرایط برای فهمیدن آنلاین بودن در موبوگرام یا هر برنامه غیر رسمی دیگری باید با یک ترفند به آن پی ببرید.

چگونه بفهمیم در تلگرام انلاین است

برای اینکه حالت روح و اخرین بازدید رو دور بزنید و بفهمید طرف کی پیامتون رو میخونه ، کافیه یه کانال درست کنید با هر اسمی مهم نیست، سپس پیامتون رو می نویسید یا یه استیکری یا هرچی و برای شخص مورد نظر فوروارد میکنید و اگر پیام seen خورده یعنی از یک شده دو مطمن باشید طرف انلاین بوده و پیامتان را دیده است. حتما پیام را از توی کانال بفرستید که وقتی فرستادید عدد ۱ هست و اگه همین ۱ موند یعنی پیامتو ندیده و اگه شد ۲ یعنی دیده است.

در این تشخیص آنلاین بودن تا ۲۴ ساعت اگه همچنان یک بود یعنی ندیده یا شایدم اون شخص از این ترفند با خبره که تو تله نیفتاده ولی میتونید اگه ریپورت نیستید اونو در یک گروه عضو کنید و اگه لفت داد یعنی انلاینه و جواب نمیده.

چگونه فعالیت اخیر خود را از دیگران مخفی کنیم؟

از Setting وارد تنظیمات تلگرام شده و در بخش تنظیمات وارد قسمت Privacy and Security می شویم، در بخش last seen سه گزینه وجود دارد که:

۱) اگر بخواهیم فقط مخاطبین آخرین بازدیدمان را ببینند از گزینه My Contact استفاده میکنیم.

۲) و اگر بخواهیم هیچ کس نتواند آخرین بازدیدمان را ببیند گزینه No Body را انتخاب می کنیم.

تشخیص آنلاین بودن در تلگرام Last seen recently
3.7 (73.33%) 3 امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.