برگشت به گروه حذف شده تلگرام

برگشت به گروه حذف شده تلگرام

حتما برای برگشت به گروه حذف شده تلگرام زیاد تلاش کردید و راههای متفاوتی را امتحان کردید و موفق نشدید ولی در ادامه چند نکته به شما آموزش میدهیم که شاید بتوانید به گروهی که از آن حذف شدید برگردید ولی خب شاید این روش بعدا از کار بیفتد.

وقتی مدیر گروه شما را ریمو میکند و از گروه بیرون میکند در تلگرامتان بخوایین به آن گروه بروید در زیر صفحه با Delete this group برخورد میکنید که میگه این گروه را پاک کنید، وقتی به این مورد برخورد کردید بدانید تا زمانی که Delete this group را نزدید میتوانید تمام چت ها و پیام ها و تصاویر قدیمی را ببینید ولی خب دیگه نمیتونید در گروه وارد شوید و گفتگو کنید. در این حالت فقط مدیر میتواند شما را برگرداند و دیگر با لینک نمیتوانید برگردید ولی خب با شماره دیگه میتوانید برگردید به گروه که اگر گروه برایتان مهم است و حتما میخواهید جویین بشید ابتدا با این برنامه یک شماره آمریکا بسازید و فعال کنید سپس به راحتی وارد گروه شوید و از مدیر بخواهید شما را برگرداند.

در صورتی که از گروه لفت دادید میتوانید با مراجعه به این آدرس و ارد تلگرام خود شوید و سپس دنبال اسم گروهی که از آ خارج شدید بگردید و گزینه Return to group را بزنید تا مجدد وارد اون گپ بشید.

بازگشت به گروه اخراج شده در تلگرام جز روش بالا که گفتم امکان پذیر نیست و از نصب نرم افزار های بیهوده برای اینکار خودداری کنید ولی در موبوگرام قابلیتی است که درصورتی که لفت دادید میتوانید دوباره به اون Group برگردید.

 

 

 

5 نظر در “برگشت به گروه حذف شده تلگرام

 • ۱۳۹۶-۱۲-۰۷ at ۶:۰۶ ب.ظ
  Permalink

  سلام من توی یه چنلی عضو بودم بعد دیرپز دیدم بالای صفحه نپشته که ریمو شدم و گزینه دیلیت هم نمیاد که از چنل برم بیرون چرا این جور شده

  پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۷-۳۰ at ۱۱:۱۰ ق.ظ
  Permalink

  درودمن خودم مدیرگروه بودم وتنهااَدمین اشتباهی دستم خورد وحذفش کردم الان کسی مدیرنیست چه کنم

  پاسخ
  • ۱۳۹۶-۰۷-۳۰ at ۱۲:۲۴ ب.ظ
   Permalink

   دیگه کاریش نمیشه کرد

   پاسخ
 • ۱۳۹۶-۰۷-۲۳ at ۷:۱۴ ق.ظ
  Permalink

  سلاممن چت مقابلم را گم کردم اسمش را گذاشته بود دختر غمگین نفهمیدم از کجا پیداش کردم که پاک شد

  پاسخ
  • ۱۳۹۶-۰۷-۲۳ at ۹:۱۱ ق.ظ
   Permalink

   پاک شد که دیگه نمیتونی برگردونی

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *