بازیابی اکانت حذف شده تلگرام و برگرداندن اطلاعات

شاید شما به دنبال برگرداندن اکانت حذف شده تلگرام یا اکانت دیلیت شده هستید و میخواهید شماره خود را که به آن دسترسی ندارید یا اینکه قبلا حذف کردید برگردانید با ما همراه باشید.

حتما برای شما پیش اومده که اکانت تلگرام خود را حذف کردید و بعد از آن به خاطر می آورید که اطلاعات مهمی در آن داشتید و یا مدیر کانالی بودید که باید هرجور شده به آن اکانت برگردید. در شرایط عادی اگر شما یک شماره و دیلیت اکانت کنید برای همیشه اطلاعات، مخاطبین، فایل ها و گفتگوهایی که در آن حضور داشتید پاک میشود و نه تنها شما بلکه هیچکی به آن دسترسی نخواهد داشت ولی در ادامه یک راه به شما پیشنهاد میکنم که شاید بتوانید شماره خود را بازیابی کنید.

چطور اکانت حذف شده تلگرام را برگردانیم

این روش اصلا تضمینی نیست ولی یک شانس است که حداقل امیدی داشته باشید. خب برای برگرداندن اکانت تلگرام وارد telegram.org/support شده و در قسمت Please describe your problem مشکل خود را مطرح کنید، درقسمت Your email یک ایمیل معتبر درج کنید که به آن دسترسی داشته باشید، در قسمت Your phone number هم شماره ای که قصد گزارش آن دارید را به فرمت صحیح (۹۸۹۳۹۰۰۰۰۰+) وارد کرده و Submit را بزنید تا برای تلگرام ارسال شود.

برگرداندن اکانت پاک شده تلگرام

توجه کنید با توجه به بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر تلگرامی زمان پاسخگویی نسبتا طولانی میباشد و از ارسال مکرر خودداری کنید. حتما در نوشتن درخواست به زبان انگلیسی بنویسید و به هیچ وجه زبان محلی و فارسی ارسال نکنید.

آیا اکانت دیلیت شده تلگرام قابل بازیابی است

این سوال که آیا پلیس فتا یا مراجع قضایی میتونه اکانت های پاک شده و برگردونه یا نه به عواملی بستگی داره ولی در بیشتر موارد پلیس ایران نمیتواند اطلاعات تلگرام یا حتی اینستاگرام را بازیابی کند. ایران هیچگونه دسترسی به تلگرام ندارد ولی ممکن است به غیررسمی های ایرانی دسترسی داشته باشد ولی در کل امکان پیگیری زیر ۵ درصد است.

بازیابی اکانت حذف شده تلگرام و برگرداندن اطلاعات
۴ (۸۰%) ۳ امتیاز

10 نظر در “بازیابی اکانت حذف شده تلگرام و برگرداندن اطلاعات

 • 1397-12-13 at 4:34 ق.ظ
  Permalink

  تلگرام اصلی که تو ایران فیلتر شده باید برای استفاده از وی پی ان ها استفاده کرد که اونا هم خطر دارن بنظر شما کدام نسخه تلگرام شما پیشنهاد میدهین که ضریب امنیتش بالا باشه استفاده کنیم ؟؟نیازی به فیلتر شکن هم نداشه باشه

  پاسخ
  • 1397-12-13 at 7:57 ق.ظ
   Permalink

   وی پی ان های معروف خطری ندارند
   اگه بخوای این فکر و کنی اصلا اینترنت و قطع کن

   پاسخ
 • 1397-12-13 at 4:31 ق.ظ
  Permalink

  چطوری میتونیم جلوی هک اجتماعی که گوشی رو هک میکنن بگیریم ایا نصب برنامه های دیوار اتشین فقط کافیه هس یا اگر کوشی هک شده باشه چطوری بفهمیم و راهکارش چی میتونه باشه

  پاسخ
  • 1397-12-13 at 7:58 ق.ظ
   Permalink

   برنامه های مشکوک و از تو گروهها نصب نکن نترس هک نمیشی

   پاسخ
 • 1397-12-12 at 10:00 ق.ظ
  Permalink

  آیا تلگرام طلایی امنیت داره ضریب امنیتش چقدره مشاهدات عینی حاکی از انست که اصلا امنیتش تضمین نشده ایا ازتلگرام اصلی استفاده کنیم بهتر نیس ؟؟

  پاسخ
  • 1397-12-12 at 8:42 ب.ظ
   Permalink

   فقط تلگرام اصلی

   پاسخ
 • 1397-12-12 at 9:57 ق.ظ
  Permalink

  چطوری بفهمیم که تلگرام ما هک نشده فقط کنترل نشست هایی فعال کافیه حتی اگر رمز تائیده دومرحله ایی فعال باشد باز میتوانند تلگرام مارا هک کنند

  پاسخ
  • 1397-12-12 at 8:43 ب.ظ
   Permalink

   اگه نشست های فعال دستگاه فعالی نیست نگران نباشید

   پاسخ
 • 1397-12-12 at 9:43 ق.ظ
  Permalink

  ایا اکانت دلیت شده تا چندساعت قابل بازیابی است

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *