افزایش لایک تلگرام

افزایش لایک عکس تلگرام

 

راه افزایش لایک تلگرام چیست؟ آیا در یک چالش مسابقه نظرسنجی شرکت کردید و نیاز به افزایش رای دارید؟ آیا برای خرید لایک ارزان تضمینی و واقعی دنبال یک منبع مطمن هستید که آمار و تعداد اونو زیاد کنید، پس با ما همراه باشید

ربات like@ قابلیت افزودن دکمه های متعدد رو در گروهها و کانال ها فراهم میکند که میتوانید برای طراحی سوال و یا نظر سنجی و لایک و غیره استفاده کرد. خیلی از کانال ها برای مسابقات خود ملاک برتری را بیشتر بودن لایک عکس میدانند و هر عکسی که بر روی دکمه ی زیرش بیشتر کلیک بشه آمار بالاتری دریافت میکند و میتواند برنده شود.

برای بالابردن لایک عکس تلگرام خود میتوانید اون پست را بین دوستان و آشنایان خود ارسال کنید و از آنها تقاضای لایک کنید که این کار سختی است و علاوه بر اینکه زمان زیادی از شما میگیره ممکنه باعث ریپورت شدن شما هم بشود.

برای افزایش لایک پست تلگرام خود با هربار کلیک یک لایک اضافه میشود و شما باید برای مثلا ۱۰۰ لایک عکس به صد نفر بفرستین یا از صد نفر تقاضا کنید، حال اگر میخواهید بدون دردسر لایک عکس تلگرام شما افزایش یابد با ما تماس بگیرید. این بالارفتن آرا یکباره انجام نمیشود و به مرور کم کم افزوده خواهد شد.

 

 

قیمت خرید لایک در تلگرام: 

۱۰۰ لایک = ۱۵۰۰۰ تومان
۲۰۰ لایک = ۳۰۰۰۰ تومان
۳۰۰ لایک = ۴۵۰۰۰ تومان

بیشتر هم موجوده

 

 

برای کسب اطلاع بیشتر و خرید به آیدی زیر پیام دهید

 

ارسال پیام در تلگرام

 

اگر ریپورت هستید از اینجا تماس بگیرید

 

توجه داشته باشید برای بالابردن و افزایش لایک تلگرام خود در نظر سنجی میتوانید بیش از یک بار اقدام به سفارش کنید و برای یک تصویر دوبار سفارش دهید.

لایک پست در تلگرام که اضافه شده برای همیشه ماندگار هستند و با گذشت زمان کم نمیشود و یا از بین نمیروند

جمع اوری رای برای پست شما طی نیم ساعت الی پنج ساعت انجام میشود و لازم نیست شما کار خاصی را انجام دهید

برای اینکه مدیران کانال با این طرح مخالف هستند اگر دیدی بقیه هم میخرند شما هم میتوانید از ما بخرید