افزایش لایک تلگرام خرید رای نظرسنجی پست و عکس

افزایش لایک تلگرام

روش افزایش لایک تلگرام چگونه است؟ آیا در یک چالش مسابقه نظرسنجی شرکت کردید و نیاز به خرید لایک تلگرام و افزایش رای نظرسنجی تلگرام برای پست و عکس دارید؟ آیا برای خرید لایک تلگرام ارزان تضمینی و واقعی دنبال یک منبع مطمن هستید که بدون ربات لینک رایگان آمار و تعداد اونو زیاد کنید، پس با ما همراه باشید

ربات like@ قابلیت افزودن دکمه های متعدد رو در گروهها و کانال ها فراهم میکند که میتوانید برای طراحی سوال و یا نظر سنجی و لایک و غیره استفاده کرد.

خیلی از کانال ها برای مسابقات خود ملاک برتری را بیشتر بودن لایک عکس میدانند و هر عکسی که بر روی دکمه ی زیرش بیشتر کلیک بشه آمار بالاتری دریافت میکند و میتواند برنده شود.

برای بالابردن لایک عکس تلگرام خود میتوانید اون پست را بین دوستان و آشنایان خود ارسال کنید و از آنها تقاضای لایک کنید که این کار سختی است و علاوه بر اینکه زمان زیادی از شما میگیره ممکنه باعث ریپورت شدن شما هم بشود.

برای افزایش لایک پست تلگرام خود با هربار کلیک یک لایک اضافه میشود و شما باید برای مثلا 100 لایک عکس به صد نفر بفرستین یا از صد نفر تقاضا کنید، حال اگر میخواهید بدون دردسر لایک عکس تلگرام شما افزایش یابد با ما تماس بگیرید.

این بالارفتن آرا یکباره انجام نمیشود و به مرور کم کم افزوده خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطمینان خاطر به کانال لایک بپیوندید

 

ارسال پیام در تلگرام likemodir@

 

 

خرید لایک در تلگرام

چگونه برای خرید لایک تلگرام که هم ارزان باشد و هم تضمینی اقدام کنیم؟ سایت ما مناسب خرید واقعی با قمیت عالی است.شما میتوانید برای خرید رای نظرسنجی هر نوع پست شیشه ای در مسابقه و چالش سفارش دهید.

خرید لایک تلگرام و رای نظرسنجی در هفت روز هفته پذیرفته میشود و رایگان نیست. افزایش لایک در تلگرام بدون اینکه ادمین کانال متوجه شود کار سختیه و خیلیا که به صورت ناشیانه عمل میکنند باعث می شوند که زحمات شما هدر برود و مسول برگزاری رایگیری متوجه شود و شمارو حذف کند.

خرید لایک تلگرام و رای نظرسنجی

به هیچ عنوان نوع Like قابل شناسایی نیست و هیچ مدیری نمیتونه اونی که این رای و داده و زمان و مشخصات فرد رای دهنده را بدست بیاره ولی عاملی که باعث میشود پی به غیرواقعی بودن اون ببره نحوه ثبت است که تیم ما با تجربه است و بدون فهمیدن کسی اینکارو برای شما انجام میدهد.

برای خرید تضمینی شما میتوانید به مدیریت سایت پیام بدید یا از طریق آیدی بالا اقدام به ثبت سفارش کنید که ما برای اطمینان بیشتر شمارو به پشتیبان وصل میکنیم، پس از گفتگو و صحت انجام کار لینک پست خود را میفرستید و تعیین میکنید که در چه زمانی افزودن رای ها انجام شود


سفارش رای در تلگرام

برای سفارش از طریق پنل های زیر اقدام کنید، قیمت لایک هم هر صد عدد پانزده هزار تومان میباشد که در صورت خرید دو یا سه پست همزمان صد در صد شامل تخفیف خواهد شد. این قیمت ها برای چنل های Public میباشد و درصورتی که پست مورد نظر در چنل Private باشد قیمت ها اندکی متتفاوت است. شما میتوانید به پشتیبانی زیر در تلگرام پیام دهید تا بیشتر در جریان کار قرار گیرید.

 

 

100 لایک = 15000 تومان
200 لایک = 30000 تومان
300 لایک = 45000 تومان

بیشتر هم موجوده

 

برای کسب اطلاع بیشتر و خرید به آیدی زیر در تلگرام پیام دهید

 

likemodir@

 

اگر ریپورت هستید به تماس با ما بروید

 

افزایش رای تلگرام

 

افزایش رای نظرسنجی تلگرام

هیچ فرقی بین نوع پست وجود ندارد و شما میتوانید برای هر نوع نظرسنجی با هر تعداد گزینه درخواست بدید و به نحوه احسن برای شما انجام خواهیم داد ولی در زیر نکاتی را درج کرده ایم که با مطالعه آن ها بهتر میتوانید سفارش دهید

  1. روزهای تعطیل هم میتوانید سفارش دهید
  2. قبل سفارش سعی کنید حتما به پشتیبانی پیام دهید
  3. ربات پذیرفته نمیشود
  4. امکان کسر کردن امتیازها وجود ندارد
  5. توجه داشته باشید برای بالابردن و افزایش لایک تلگرام خود در نظر سنجی میتوانید بیش از یک بار اقدام به سفارش کنید و برای یک تصویر دوبار سفارش دهید.
  6. امتیاز پست که در تلگرام که اضافه شده برای همیشه ماندگار هستند و با گذشت زمان کم نمیشود و یا از بین نمیروند
  7. جمع اوری رای برای پست شما طی نیم ساعت الی پنج ساعت انجام میشود و لازم نیست شما کار خاصی را انجام دهید
  8. برای اینکه مدیران کانال با این طرح مخالف هستند اگر دیدی بقیه هم میخرند شما هم میتوانید از ما بخرید
افزایش لایک تلگرام خرید رای نظرسنجی پست و عکس
4.7 (93.33%) 12 votes

4
نظر خود را بنویسید

2 همه نظرات
2 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
3 نظر نویسندگان
جدیدترین قدیمی بیشتر رای
معصومه

من قبلا از شما ۲۰۰ لایک خریدم. الان اگه ۱۰۰۰ لایک بخوام میتونین؟

فاطمه

آیا میشه برای دو پست سفارش بدیم و کم کم اضافه بشه؟