ارسال نشدن پیام در پی وی تلگرام

اسپم شدن در تلگرام

علت ارسال نشدن پیام در پی وی (Pv) تلگرام چیست؟ ما مشکل نرفتن مسیج در پیام خصوصی با شماره مجازی یا اینکه بعضی ها میگن ریپورت نیستم ولی نمیتونم پیام بدم را حل کردیم. شاید این مشکل برای شما پیش آمده باشه که وقتی برای فردی پیام میدین پیام برای او ارسال نمیشود و شما با اخطاری مواجه میشوید و یا با علامت تعجب قرمز کنار پیام مواجه میشوید.

Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment

در این پیام میگه (متاسفم، شما در حال حاضر فقط میتوانید به افرادی پیام دهید که در مخاطبین شما هستند)

ارسال نشدن پیام در پی وی تلگرام

طبق خبر رسمی تلگرام افرادی که بیش از حد به کاربران دیگر تلگرام پیام بفرست و اونا هم اونو ریپورت کنند تلگرام اون شخص را به عنوان مزاحم تلقی میکنه و اگر شما هم این کارو کردین تلگرام تا مدتی اجازه نمیده جز مخاطبینتان به کسی پیام بدید.

همچنین اگر افراد ناشناس و در گروهها اد کنید هم امکان داره اسپم شوید و دیگه توانایی اد کردن و پیام خصوصی و از دست میدهید که مدت آن مشخص نیست.

رفع ارسال نشدن پیام در پی وی تلگرام

اگر فکر میکنید این محدودیت به اشتباه برای شما اعمال شده است میتوانید از طریق آموزش رفع ریپورت تلگرام به پشتیبانی تلگرام پیام بفرستید تا مشکل ارسال نشدن پیام در پی وی تلگرام حل شود. 

اگر با اینکار نتیجه نگرفتید تنها راه حل چت با افراد غیر مخاطب اینه که طرفی که به شما پیام می‌دهد باید اولش چندتا پیام یا استیکر پشت سرهم برای شما بفرستد، در این صورت شما می‌توانید به این شخص پیام بدید حتی اگر شمارتونو نداشته باشد.

توجه داشته باشید با گذشت مدتی و عدم چت با مخاطبین ناشناس اکانت شما به حالت قبل باز میگردد، ولی تکرار این عمل شاید برای همیشه اکانتتون و به باد بده و اصلا هم با حذف اکانت درست نمیشه پس الکی حساب خودتونو پاک نکنید.

نرم افزار خارج شدن از ریپورت تلگرام هم وجود ندارد و فقط از طریق ربات و ایمیل باید گزارش بدید و منتظر بمانید. برای آموزش تضمینی خارج شدن از ریپورت تلگرام وارد این لینک شوید.

ارسال نشدن پیام در تلگرام با شماره مجازی

کلیه شماره های مجازی یا کلا از ابتدا محدود هستند یا اینکه نمیتونن به اکانت های غیر کشور خودشون پیام دهند. مثلا یک اکانت امریکا پس از ساخت نمیتونه به اکانتای ایرانی پیام بفرسته که شما براحتی با ربات Spambot این مشکل را حل کنید.

ما را در تلگرام دنبال کنید

1
دیدگاه ها

avatar
1500
1 همه نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارها
Ftmh
مهمان
Ftmh

سلام من تلگرامم ریپورته
خیلی وقت هستش
وقتی از یه تعداد بیشتر پی ام میدم حتی ب مخاطبین خودم ارسال نمیشه هیچ پی امی
چجوری این مشکلو رفع کنم؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید